فروشندگان BPMS

برای تهیه BPMS نیاز به خرید و پرداخت هزینه ندارید!

با توجه به اینکه سیستم های متن باز در حوزه سیستم های BPMS از کیفیت مناسبی برخوردار هستند، سازمان ها میتوانند از اینگونه ابزارها استفاده کرده و بی جهت بابت خرید نرم افزار BPMS هزینه نکنند.

1

البته یادگیری، فارسی و شمسی کردن سیستمهای BPMS متن باز ، توسط خود شما نیز امکانپذیر است منتها تجربه نشان داده است که علاوه بر ریسک های اینکار هزینه های تقریباْ زیادی در پی خواهد داشت.


برای حذف ریسک و کاهش قیمت تمام شده سازمان های ایرانی، تیم ما طی بررسیها و تحقیقات صورت گرفته، شبکه ای از متخصصین را شناسایی کرده است که قبلاً اقدام به فارسی و شمسی کردن برخی از نرم افزارهای BPMS متن باز کرده اند.

شما میتوانید نسخه بومی شده (فارسی سازی شده، شمسی شده و…) را از این افراد حقیقی با قیمت بسیار پایین تر تهیه نمایید.

حتی در برخی موارد نیاز به پرداخت هزینه نیست و تنها چیزی که لازم است پرداخت شود هزینه مربوط به آموزش و خدمات است. یعنی با دریافت آموزش از این افراد قادر خواهید بود خود اقدام به ساخت فرایند در نرم افزار BPMS مورد نظر نموده و هر جا سوال یا اشکالی داشتید با متخصص مربوطه طرح موضوع و اشکال را برطرف نمایید.

2


معمولاً این افراد خدماتی از قبیل آموزش و پشتیبانی از راه دور را نیز بسته به قیمت توافقی ارائه میکنند.

به عنوان فاز اول، نرم افزار ProcessMaker و متخصصین این حوزه مورد بررسی قرار گرفته و امید است طی ماه های آتی بررسی شبکه متخصصین سایر نرم افزارهای BPMS متن باز نهایی گردد.

3

به عنوان مثال چند شرکت در ایران پروسس میکر را بومی و اقدام به فروش میکنند لیکن قیمت آنها بین ۲۵-۳۰ میلیون تومان است.

در حالیکه میتوانید از شبکه متخصصین این حوزه استفاده و  با قیمت بسیار پایین تری اقدام به تهیه این سیستم نمایید. به عبارت دیگر عملاْ بابت لایسنس نرم افزار نیاز به پرداخت هزینه وجود نداشته و تنها به ازای آموزش و پشتیبانی هزینه پرداخت خواهید کرد.


در فاز دوم چندین متخصص را شناسایی کرده ایم که بر روی نرم افزار Activity BPMS تسلط داشته و چندین پروژه مختلف را با این ابزار راه اندازی کرده اند.

4


در فاز سوم چندین متخصص را شناسایی و ارزیابی شده اند که بر روی نرم افزار BONITA BPMS تسلط داشته و چندین پروژه را با بونیتا (Bonita BPM) انجام داده اند.

نرم افزار مدیریت فرایند بونیتا


به منظور توسعه این شبکه و گسترش روز افزون فرهنگ BPMS در کشور، از شما متخصص گرامی نیز دعوت به همکاری میکنیم.

در صورتیکه با یکی از سیستم های متن باز در حوزه BPMS قبلاً کار کرده اید و یا آنرا بومی سازی کرده اید با ما تماس بگیرید.

})