قدرت BPMS را احساس کنید ...
خودکار سازی فرآیندهای سازمان
تمام نیازهای شما

در این سیستم خلاصه می شود

فرآیند گستر بهترین انتخاب برای یادگیری

برگزاری سمینارها و وبینارهای مختلف

.
ده ها ساعت آموزش برای یادگیری و تسلط بر نرم افزارهای مختلف BPMS

با ما تماس بگیرید

با فراگیری نرم افزارهای متن باز و در دسترس موجود، دیگر نیازی به پرداخت هزینه های سنگین بابت تهیه نرم افزار نخواهید داشت.


پیشران های حرکت به سمت BPMS های متن باز

 


 • عدم محدودیت دسترسی

  یکی از پیشران های حرکت به سمت نرم افزار های متن باز در حوزه BPMS برای سازمان های محدودیت ‌دسترسی به ابزارهای خارجی است و در اختیار نبودن ابزارهای داخلی با کیفیت مناسب.

 • کاهش هزینه

  با توجه به ارتباط مستقیم ریسک و هزینه، در صورت انتخاب یک راه حل بسیار کم هزینه مثل یک سیستم متن باز در حوزه BPMS نسبت به راه حل های تجاری قاعدتا ریسک کمتری متوجه خریدارن خواهد بود.

 • کاهش ریسک

  بالا نبودن بلوغ فرایندها در سازمان های ایرانی ریسک این پروژه ها را افزایش داده است. متن بازها این حسن را دارند که سازمان ها بتوانند چنین کارهایی را پایلوت کنند، به بلوغ کافی رسیده و در نهایت چنانچه سیستم های متن باز پاسخگوی تمام نیاز آنها نبود سپس سیستم های تجاری با قیمت بالا خریداری کنند.

 • قدرت انتخاب

  تقریباً در تمامی حوزه ها نرم افزارهای متن باز بسیار قوی وجود دارند که بعضاً از تمامی رقبای غیر متن باز یا اصطلاحاً مالکانه یا تجاری خود نیز بهترند به عنوان نمونه میتوان به Apache ، VLC ، PHP ، Android یا Joomla اشاره نمود.

 • پشتیبانی کم هزینه

  اغلب نرم افزارهای متن باز دارای جامعه گسترده ای هستند که در قالب مستندسازی، Forum ها، لیستهای پستی و روشهای دیگر به ارائه خدمات مناسب و رایگان پشتیبانی میپردازند که منجر به صرفه جویی در هزینه های پشیبانی خواهد شد.

 • امنیت بالا

  برای استفاده از نرم افزارهای متن باز نیازی به استفاده از انواع و اقسام قفل شکنها و Crack ها ندارید! فراموش نکنید که بنا به گزارش‌های شرکتهای امنیتی، قریب به اتفاق اینگونه Crack ها آلوده به انواع و اقسام نرم افزارهای بدافزار  هستند.  

برخی از اتفاقات بزرگ با بی پی ام اس

مارس از طریق بکارگیری BPMS سرعت اجرای فرایندها را ۷ برابر کرده است.

MARS-Massive-Archival-Retrial-System-HELIX-INT

آدیداس ۶۰ درصد هزینه های اجرایی خود را با خودکار سازی فرایندها کاهش داده است.

addidas

کول پنشتز ۲۹ میلیون فعالیت را برای ۶ میلیون شهروند در ماه انجام میدهد.

کول پنشنز

اینفو کاجا ۸۰ درصد هزینه های خود را با BPMS کاهش داده است.

growth-profit-freedom-e1348528889732

 

})